Q&Q QZ48J010Y Gold Dial Gold-tone Men's Watch Q&Q QZ48J010Y Gold Dial Gold-tone Men's Watch
Q&Q QZ48J010Y Gold Dial Gold-tone Men's Watch
৳5,900.00 ৳5,200.00
  • 100% Authentic Product
  • Brand : Q&Q
  • Model : QZ48J010Y
  • Movement : Quartz
  • Case Size : 40mm
  • Water Resistance : 50 Meters
  • Warranty : 1 Year Official Warranty
  • Category : Men’s Watch
  • Availability : 2 in stock
    Easy EMI Plans Available— Learn More
For more live images and videos, contact us now!
Authenticity Guaranteed
1-5 Year Warranty
Brand New
7 Days Exchange Policy
Description
Brand: Q&Q
Gender: Men's
Model: QZ48J010Y
Movement: Japan Quartz
Caliber: Cal.2035
Dial Color: Gold-tone
Case Size: 40mm
Case Thickness: 10mm
Case / Bezel material: Stainless Steel
Dial Window Material: Mineral
Band Width: 20mm
Band Length: 210mm
Band Color: Gold-tone
Band Material: Stainless Steel
Clasp: Fold Over Clasp
Functions: Hour, minute, second
Accuracy: ±20 seconds per month
Water Resistance: 50 Meters
UPC: 4966006854565
Ratings and Reviews
Related Products
Sale-12%